menuordersearch
kalano.ir

مجوزهای سایت ,

جستجو
مجوزهای سایت
با گسترش ضریب نفوذ اینترنت در ایران چند سالی است این امکان به وجود آمده که می‌توان هر گونه کالا یا خدماتی را به صورت آنلاین تهیه کرد . بسیاری از کالاها و خدمات به فاصله فشردن چند دکمه کیبورد یا صفحه گوشی همراه در خدمت کاربران اینترنت است. بنابراین در فضای پرمشغله امروز که خرید به صورت سنتی را بسیار وقت گیر می‌کند ، استفاده از ظرفیت فروشگاه‌های اینترنتی می‌تواند راهکار بسیار مناسبی برای صرفه‌جویی در وقت، هزینه و همچنین کاهش آلودگی هوای شهرمان باشد.
باگسترش اقبال به سمت فضای آنلاین برای خرید عده ای دست به کارهای خلاف مقررات می‌زنند و با راه اندازی سایت‌های فروش اینترنتی به صورت قارچی اقدام به رساندن ضرر و زیان به خریداران می نمایند . همین کارها در فضای مجازی باعث شده است که اعتماد برخی نسبت به خرید اینترنتی خدشه‌دار شود .
نماد اعتماد الکترونیک نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای  اینترنتی مجاز با هدف ساماندهی ، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌شود ؛ این نماد پس از بررسی درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال ، صادر می‌شود . ساماندهی فروشگاه‌های اینترنتی از وظایف اصلی وزارت صنعت و معدن و تجارت هستند و در همین راستا نیز مرکز توسعه تجارت الکترونیک، مسئولیت اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را دارد.
فروشگاه‌هایی که موفق به اخذ نماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت شده‌اند ، موظف هستند پاسخگوی هرگونه سؤالات و مشکلات احتمالی به وجود آمده خریداران باشند . در غیر این صورت نماد اعتماد الکترونیک فروشگاه مربوطه، ملغی خواهد شد .
هدف از اعطای نماد اعتماد الکترونیکی ، اعتمادسازی و رسـمیت دهـی بـه فعالیـت کسب و کارهای اینترنتی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به منظور جلوگیری از آسیب‌های احتمالی در ابعاد مختلف اعم از امنیت، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است . به همین علت پلیس فتا به متقاضیان خرید اینترنتی توصیه می‌کند هنگام خرید به‌وجود این نماد در وب سایت فروشگاه توجه کرده و با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان حاصل کنند .
پس از کلیک روی نماد اعتماد الکترونیک هر فروشگاه حتما آدرس (URL) سایت فروشگاه با آدرسی که در این صفحه معرفی می‌شود، یکسان باشد .صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید ، صفحه اصلی مرورگر شما باید باشد و نه یک عکس و تصویر از یک مرورگر؛ از این امر اطمینان حاصل کنید.
 نماد اعتماد الکترونیکی در حقیقت یک اعتبار یا نشانه است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به فروشگاه های اینترنتی داده می شود . فروشگاه اینترنتی کالانو با ثبت وب سایت فروشگاهی خود در سازمان تجارت الکترونیک وطی نمودن کلیه مراحل قانونی موفق به کسی این نماد شده و در صدد بالابردن هرچه بیشترضریب ایمنی وب سایت در روزهای آینده است . برهمین اساس مشتریان محترم می توانند با خیال آسوده و اطمینان خاطر از سایت فروشگاهی کالانو کالا وخدمات خود را خرید و دریافت نمایند . کالانو با افتخار برای ارایه هرچه بهتر کالاها و خدمات خود تلاش نموده و برای آن برنامه ریزی می نماید . 
 بیمه ایران
 بیمه معلم
 بیمه دانا
 بیمه کوثر
 به پرداخت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر